Доставка води

Доставка води у будь-якому місті України

Про нас

У нашій країні вживати воду з централізованого водопроводу без попередньої обробки вкрай небажано і навіть небезпечно для здоров'я. Місією нашої компанії є збереження і зміцнення здоров'я населення, тому спеціалізація нашої компанії - доставка води в Україні. Сучасна проблема України полягає в тому, що поверхневі і навіть підземні джерела водопостачання забруднені промисловими викидами, а станції очистки та дезінфекції водоканалів давно застаріли, прийшли в непридатність і не в змозі відповідати сучасним запитам. До того ж якість ресурсу в крані у споживача ніхто не контролює. Проби беруться в резервуарах і на магістральних трубопроводах, а далі - контроль відсутній.

Настільки плачевний стан систем централізованого водопостачання не залишає іншого варіанту, окрім як придбання покупної очищеної води. Купувати Бутильовані води в магазині для регулярного споживання незручно і досить накладно у фінансовому плані. Тому наша компанія здійснює доставку питної води в Україні. Вода видобувається з артезіанських свердловин і очищається сучасними системами глибокої фільтрації, насичується корисними солями і мікроелементами і, лише потім, потрапляє до споживача. Доставка здійснюється безпосередньо в приміщення замовника з занесенням на будь-який поверх.

Ми реалізуємо продукцію в більших кількостях і працюємо без посередників, тому можемо запропонувати клієнтам вигідні ціни. Швидкість роботи забезпечується великим штатом професійних співробітників, великим парком автомобілів і ефективним плануванням маршрутів слідування. В Україні доставку води в бутлях здійснює величезна кількість компаній, але мало хто може надати такі послуги оперативно, недорого і на високому рівні сервісу. Наша служба підтримки приймає виклики без перерв і без вихідних, а тому завжди задовольняє запити клієнта в найкоротші терміни.

water

Чому обирають нас?

water

Замовлення

Проста і зручна форма замовлення.

delivery

Зручний час

Уточнюємо зручний для вас час доставки.

water-delivery

Доставляємо

Вчасно доставляємо воду в потрібній кількості!

water-delivery

Точність

Своєчасно поновлюємо запаси вашої води.

Де ми знаходимося

Як ми це робимо

water
water

Замовляти воду на нашому сайті стало просто і зручно. Залиште заявку або зателефонуйте за вказаними номерами телефонів, і наші менеджери приймуть замовлення, обговорять умови і проконсультують вас в необхідному обсязі. Багато людей купують фасовану столову воду додому в магазинах і супермаркетах, але це не дуже зручно і вигідно. Адже з огляду на денне споживання, доведеться самостійно транспортувати на значні відстані великі обсяги. До того ж це не дуже дешево, оскільки розкручені торгові марки і бренди, а також магазини додають в ціну додаткові націнки.

Чому замовляти краще у нас?

Тому замовити воду в своєму місті найкраще в нашій компанії. Ви можете в будь-який час зробити замовлення на доставку в офіс, школу, дитячий сад або на будинок в будь-яких кількостях. Це буде набагато зручніше і дешевше, ніж купувати її в магазинах або інших службах доставки. Ми пропонуємо клієнтам наступні переваги:

  • вихідний водний ресурс видобувається з підземних свердловин значної глибини на території, вільної від джерел забруднень, що робить її чистою та безпечною;
  • очистка проводиться за сучасною технологією з використанням декількох технологічних етапів і різних фільтрувальних установок;
  • служба прийому заявок завжди на зв’язку і готова організувати доставку в будь-який обумовлене місце в найкоротші терміни;
  • ми виробляємо доставку води в офіси будь-якого виду і в необхідному замовникові кількості;
  • постійний контроль показників якості;
  • ми використовуємо для фасування бутлі, виготовлені з безпечних і екологічно чистих матеріалів;
  • приваблива ціна.

Замовлення води в Україні: зручно, швидко і недорого

Величезна кількість клієнтів в Києві вибрали нашу компанію в якості постійного постачальника чистої і свіжої води. Довіра клієнтів пояснюється високим рівнем сервісу і відмінною якістю продукту. Служба прийому замовлень цілодобово чекає ваших дзвінків. Ми працюємо без перерв і вихідних. Великий власний автопарк дозволяє виконувати поставку без перебоїв і тривалого очікування. Водії з багаторічним досвідом роботи та відмінним знанням Києва спланують найбільш раціональний маршрут проїзду для оперативної доставки замовлення. Вантажники занесуть бутлі на будь-який поверх і розмістять в зазначеному місці, а також допоможуть підключити їх до кулера.

Ми здійснюємо також доставку мінеральної води різних видів. Завжди в наявності є безліч видів сталевих і лікувальних вод. Вони завжди мають приємний смак, насичені мікроелементами і корисними речовинами, а також не містять хімікатів і шкідливих домішок.

contact

Залишилися питання?

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!
ми будемо раді вам допомогти

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (13 votes, average: 3,92 out of 5)
Loading...