Доставка води в Балаклії

Про нас

У нашій країні вживати воду з централізованого водопроводу без попередньої обробки вкрай небажано і навіть небезпечно для здоров'я. Місією нашої компанії є збереження і зміцнення здоров'я населення, тому спеціалізація нашої компанії - доставка води в Балаклії. Сучасна проблема України полягає в тому, що поверхневі і навіть підземні джерела водопостачання забруднені промисловими викидами, а станції очистки та дезінфекції водоканалів давно застаріли, прийшли в непридатність і не в змозі відповідати сучасним запитам. До того ж якість ресурсу в крані у споживача ніхто не контролює. Проби беруться в резервуарах і на магістральних трубопроводах, а далі - контроль відсутній.

Настільки плачевний стан систем централізованого водопостачання не залишає іншого варіанту, окрім як придбання покупної очищеної води. Купувати Бутильовані води в магазині для регулярного споживання незручно і досить накладно у фінансовому плані. Тому наша компанія здійснює доставку питної води в Балаклії. Вода видобувається з артезіанських свердловин і очищається сучасними системами глибокої фільтрації, насичується корисними солями і мікроелементами і, лише потім, потрапляє до споживача. Доставка здійснюється безпосередньо в приміщення замовника з занесенням на будь-який поверх.

Ми реалізуємо продукцію в більших кількостях і працюємо без посередників, тому можемо запропонувати клієнтам вигідні ціни. Швидкість роботи забезпечується великим штатом професійних співробітників, великим парком автомобілів і ефективним плануванням маршрутів слідування. У Балаклії доставку води в бутлях здійснює величезна кількість компаній, але мало хто може надати такі послуги оперативно, недорого і на високому рівні сервісу. Наша служба підтримки приймає виклики без перерв і без вихідних, а тому завжди задовольняє запити клієнта в найкоротші терміни.

water

Чому доставку води замовляють у нас?

water

Замовлення

Проста і зручна форма замовлення.

delivery

Зручний час

Уточнюємо зручний для вас час доставки.

water-delivery

Доставляємо

Вчасно доставляємо воду в потрібній кількості!

water-delivery

Точність

Своєчасно поновлюємо запаси вашої води.

Наші тарифи на доставку питної води

 • Доставка бутильованої води — від 150 грн;
 • Доставка бутильованої води з помпою — від 240 грн;
 • Доставка кулера — от 750 грн;
 • Доставка води додому — от 150 грн;
 • Доставка води в офіс — от 150 грн;
 • Доставка води в школу — от 150 грн;
water
water
water
water

Де ми знаходимося

Як ми це робимо

water
water

Питна вода є життєво важливим для людини ресурсом, який споживається щодня в кількості від 2 до 4 літрів в день. І якщо з нею в організм будуть систематично надходити шкідливі речовини і мікроорганізми, то буде завдано непоправної шкоди здоров’ю. Багато людей намагаються вирішити проблему установкою побутових домашніх фільтрів, але вони не знають, що невеликі дешеві фільтри не здатні ефективно очистити воду. Бутильована вода, яку ми пропонуємо клієнтам, проходить багатоступеневе очищення в різних фільтрах, а також в системі зворотного осмосу. Додаткова обробка ультрафіолетом і насичення корисними мікроелементами дозволяють довести її якість до найсучасніших світових стандартів.

Як замовити доставку води додому в Балаклії

Замовляти воду на нашому сайті стало просто і зручно. Залиште заявку або зателефонуйте за вказаними номерами телефонів, і наші менеджери приймуть замовлення, обговорять умови і проконсультують вас в необхідному обсязі. Багато людей купують фасовану столову воду додому в магазинах і супермаркетах, але це не дуже зручно і вигідно. Адже з огляду на денне споживання, доведеться самостійно транспортувати на значні відстані великі обсяги. До того ж це не дуже дешево, оскільки розкручені торгові марки і бренди, а також магазини додають в ціну додаткові націнки.

Тому замовити воду в Балаклії найкраще в нашій компанії. Ви можете в будь-який час зробити замовлення на доставку в офіс, школу, дитячий сад або на будинок в будь-яких кількостях. Це буде набагато зручніше і дешевше, ніж купувати її в магазинах або інших службах доставки. Ми пропонуємо клієнтам наступні переваги:

 • вихідний водний ресурс видобувається з підземних свердловин значної глибини на території, вільної від джерел забруднень, що робить її чистою та безпечною;
 • очищення проводиться за сучасною технологією з використанням декількох технологічних етапів і різних фільтрувальних установок;
 • служба прийому заявок завжди на зв’язку і готова організувати доставку в будь-який обумовлене місце в найкоротші терміни;
 • ми виробляємо доставку води в офіси в Балаклії будь-якого виду і в необхідному замовникові кількості;
 • постійний контроль показників якості;
 • ми використовуємо для фасування бутлі, виготовлені з безпечних і екологічно чистих матеріалів;
 • приваблива ціна.

Замовлення води в Балаклії: зручно, швидко і недорого

Величезна кількість клієнтів в Балаклії вибрали нашу компанію в якості постійного постачальника чистої і свіжої води. Довіра клієнтів пояснюється високим рівнем сервісу і відмінною якістю продукту. Служба прийому замовлень цілодобово чекає ваших дзвінків. Ми працюємо без перерв і вихідних. Великий власний автопарк дозволяє виконувати поставку без перебоїв і тривалого очікування. Водії з багаторічним досвідом роботи та відмінним знанням міста спланують найбільш раціональний маршрут проїзду для оперативної доставки замовлення в Балаклії. Вантажники занесуть бутлі на будь-який поверх і розмістять в зазначеному місці, а також допоможуть підключити їх до кулера.

Ми здійснюємо також доставку мінеральної води різних видів. Завжди в наявності є безліч видів сталевих і лікувальних вод. Вони завжди мають приємний смак, насичені мікроелементами і корисними речовинами, а також не містять хімікатів і шкідливих домішок.

contact

Залишилися питання?

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!
ми будемо раді вам допомогти

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...